O společnosti

ČSAD Ostrava a.s. provozuje následující autobusová nádraží :

•    ÚAN Ostrava
•    Kopřivnice
•    Nový Jičín
•    Hranice
•    Olomouc
•    Uničov
•    Litovel
•    Šumperk
•    Jeseník

Společnost ve své hlavní podnikatelské činnosti zaujímá cca 15 – 20% podíl na trhu ČR a dominantní postavení dle místa příslušnosti.
Kromě Ostravy má společnost v rámci Moravskoslezského a Olomouckého kraje další provozovny, a to v Novém Jičíně, Lipníku nad Bečvou, Kopřivnici, Přerově, Šumperku, Vítkově a v Olomouci.  Jako majitel nemovitostí a pozemků je pronajímá svým dceřiným společnostem a externím zákazníkům.

Ve svém podnikání se snažíme zúročit dlouholeté, tradicí podepřené zkušenosti aplikované na aktuální dopravní trendy. Usilujeme o špičkovou spolehlivost služeb s důrazem na korektní vztahy k obchodním partnerům a maximální ohleduplnost k životnímu prostředí. Tyto hodnoty prokazují a garantují certifikáty systémů řízení podle ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

     
ČSAD Ostrava a.s.

Služby

Pro cestující veřejnost - čekárny, informační kancelář, předprodej místenek v systému AMS, úschovna zavazadel, rychlé občerstvení, veřejné WC. Více o službách ...

Pro dopravce - užívání autobusových nádraží, informace o autobusových spojích, zahrnutí do informačního systému AN. Více o službách ...

Tiskové zprávy

14.08.2017 informace o fúzi společností ČSAD Ostrava a.s. a ČSAD REALITY Ostrava a.s. -  K 1.7.2017 došlo k fúzi společností ČSAD REALITY Ostrava a.s. a ČSAD Ostrava a.s. s cílem zvýšení efektivity podnikatelských procesů a úspory nákladů. Na nástupnickou společnost ČSAD Ostrava a.s. přechází ze zaniklé společnosti ČSAD REALITY Ostrava a.s. veškeré jmění i podnikatelské aktivity.

15.10.2012 Ukončení realizace projektu „Ucelené vzdělávání zaměstnanců ČSAD Ostrava a. s.“ - V lednu 2011 byly zahájeny kurzy pro zaměstnance společnosti, které byly zaměřeny na zlepšení dovedností v oblasti komunikace, PC dovedností, a znalostí anglického jazyka. Dále byly naplánovány kurzy, které byly zaměřeny na změny v legislativě a účetnictví.

Více informací najdete zde
Více tiskových zpráv...

Provozujeme

ČSAD provozuje devět autobusových nádraží - ÚAN Ostrava, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Uničov, Litovel, Šumperk, Jeseník.

Kromě toho společnost spravuje další provozovny - Nový Jičín, Lipník nad Bečvou, Kopřivnice, Přerov, Šumperk, Vítkov a Olomouc. Více o společnosti...

Created by User Technologies s.r.o., Powered by Seed CMS. ČSAD Ostrava a.s.